Odzież reklamowa z nadrukiem

Wykonujemy nadruki na odzieży reklamowej i użytkowej.

Oferujemy duży wybór marek sprawdzonych producentów – zarówno najtańsze produkty na jednorazowe okoliczności, jak również lepszej jakości na inne okazje.

Drukujemy na: koszulkach, bluzach, koszulach, kurtkach, czapkach, torbach, odzieży sportowej oraz roboczej.
Po zapoznaniu się z Państwa oczekiwaniami, profesjonalnie doradzimy wybór odzieży oraz technikę nadruku.

Katalogi z odzieżą udostępniamy w trzech wersjach:

  • WWW – strona internetowa z wyszukiwarką produktów
  • ONLINE – wersja do oglądania na stronie
  • PDF – wersja do pobrania na dysk

Malfini

Okładka katalogu Malfini

JHK

Okładka katalogu JHK

Promostars

Okładka katalogu PROMOSTARS

Textile Europe

Okładka katalogu TEXTILEUROPE

James Harvest

Okładka katalogu James Harvest

Printer Active Wear

Okładka katalogu Printer Active Wear

Nie prowadzimy sprzedaży detalicznej.
Nie wykonujemy pojedynczych nadruków okolicznościowych osobom prywatnym.

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Wykonujemy nadruki na odzieży powierzonej, jednak ta zakupiona w sieciówkach pokryta jest często warstwą silikonu, zapobiegającą osadzaniu się kurzu i w związku z tym nie możemy gwarantować wysokiej trwałości nadruku. Odzież z naszej oferty przystosowana jest do nadruku i dlatego jest on trwalszy, bardziej odporny na pranie i inne czynniki zewnętrzne. Ubrania te nie posiadają również w widocznych miejscach oznaczeń producenta.

Nadrukowujemy zdjęcia, grafiki, loga, napisy, hasła reklamowe oraz zróżnicowane kody QR. Personalizujemy odzież na części lub całości nakładu, np. imiona, nazwiska, numery zawodników.

Wystarczy przesłać do nas krótkie zamówienie drogą mailową lub telefoniczną, a my zajmiemy się cała resztą. Uwaga!!! Nie wykonujemy pojedynczych nadruków okolicznościowych osobom prywatnym. Zamówienie musi dotyczyć kilku sztuk.

Rozmiary odzieży podajemy przy produkcie lub na końcu katalogów. W przypadku braku – prosimy o kontakt. Przed realizacją istnieje możliwość wypożyczenia pełnej rozmiarówki zamówionego modelu odzieży

Zamówienie realizujemy w ciągu 3-10 dni roboczych. Istnieje jednak możliwość wykonania nadruku w trybie ekspresowym na następny dzień roboczy.

Wszystkie stosowane techniki mają najwyższą szczegółowość i trwałość.

Wykonujemy sitodruk bezpośredni lub transferowy, sublimację i transfer laserowy. Znakujemy także kolorowymi foliami flock i flex oraz flexem odblaskowym. Po zapoznaniu się z wyglądem nadruku oraz rodzajem i ilością odzieży – dopasowujemy najbardziej optymalne rozwiązania.

Każde zlecenie wyceniamy indywidualnie. Na stronie nie umieszczamy cennika, ponieważ często możemy wykonać dane zlecenie w bardzo korzystnej cenie, łącząc kilka podobnych zleceń w tym samym czasie. W wielu przypadkach, zamiast wykonywania nadruku sitodrukiem – wymagającym wykonania kosztownych matryc – stosujemy folie flex lub laserowy nadruk cyfrowy.

Pełna oferta katalogowa

Malfiniwwwpdf
JHKpdf
Promostarswwwpdf
Textile Europewwwonlinepdf
James Harvest Sportswearwwwonlinepdf
Printer Active Wearwwwonlinepdf
ProJobwwwonlinepdf